Uchwała Nr IV/38/2015 w sprawie podjęcia rezolucji dotyczącej udzielenia poparcia dla przedsiębiorców będących inwestorami w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na terenie Gminy Zator w Powiecie Oświęcimskim w działaniach zmierzających do umorzenia opłat za wyłączenie gruntów z produkcji, wynikających z przepisów ustawy z dnia 3 lutego 1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

W załączeniu znajdą Państwo uchwałę Nr IV/38/2015 Rady Powiatu w Oświęcimiu z dnia 28 stycznia 2015 r. w sprawie podjęcia rezolucji dotyczącej udzielenia poparcia dla przedsiębiorców będących inwestorami w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na terenie Gminy Zator w Powiecie Oświęcimskim w działaniach zmierzających do umorzenia opłat za wyłączenie gruntów z produkcji, wynikających z przepisów ustawy z dnia 3 lutego 1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Oryginały uchwał Rady Powiatu znajdują się w Biurze Rady w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu przy ul. Wyspiańskiego 10, pok. 112, tel. (33) 844-96-45.

Załączniki

Zmiany dokumentu

Menu podmiotu

Menu przedmiotowe