Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Infrastruktury Wsi

PRZEDMIOT DZIAŁANIA KOMISJI

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Infrastruktury Wsi działa w zakresie wynikającym z art. 4 ust. 1 pkt 12, 14 i częściowo pkt 13 ustawy o samorządzie powiatowym.

 

SKŁAD KOMISJI ROLNICTWA, LEŚNICTWA I INFRASTRUKTURY WSI


Przewodniczący Komisji:

Józef Kała


Członkowie:
Edward Ganobis
Zdzisław Gawęda (do dnia 31 maja 1999 r.)
Wanda Heród (od dnia 5 grudnia 2001 r.)
Jan Klęczar (od dnia 25 sierpnia 1999 r.)
Jan Kramarczyk (do dnia 1 lipca 1999 r.)
Zbigniew Kulczyk
Anna Majda
Jan Marszałek (od dnia 25 sierpnia 199 r.)
Jerzy Mieszczak
Stanisław Rydzoń (do dnia 1 października 2001  r.)
Janusz Smolik
Jan Marek Strzała
Zbigniew Szczerbik

 

Zmiany dokumentu

Menu podmiotu

Menu przedmiotowe