Komisja Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu

PRZEDMIOT DZIAŁANIA KOMISJI

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu działa w zakresie wynikającym z art. 4 ust. 1 pkt 17, 19, 21, 22 i częściowo pkt 13 ustawy o samorządzie powiatowym.


SKŁAD KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO I PROMOCJI POWIATU

Przewodniczący Komisji:
Wiesław Czarnik


Członkowie:
Adam Bilski (od dnia 15 marca 2000 r.)
Zdzisław Gawęda (do dnia 31 maja 1999 r.)
Bronisław Grzesik (do dnia 26 września 2000 r.)
Andrzej Guzik
Wanda Heród (od dnia 5 grudnia 2001 r.)
Jan Klęczar (od dnia 25 sierpnia 1999 r.)
Janusz Marszałek
Jerzy Mieszczak
Beata Szydło (do dnia 15 marca 2000 r.)
Zdzisław Wiertel
Andrzej Wiktor
Zdzisław Wojtas
Adam Zachara

Zmiany dokumentu

Menu podmiotu

Menu przedmiotowe